Tylko teraz tylko Wy, tylko u nas!

Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy ofertę na skorzystanie z atrakcji parku trampolin Tramp Klub w Sosnowcu. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!
Dodane 2020-09-15 18:27:12 przez TRAMP KLUB
Responsive image

Nawiązując do obecnej sytuacji podjęliśmy działania edukacyjno-sportowe w formie aktywnych warsztatów ogólnorozwojowych. Bierzemy w nich pod uwagę bezpieczną zabawę uczniów w nowo rozpoczętym roku szkolnym, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków sanitarno-epidemiologicznych.

W ramach akcji ” Tylko teraz tylko Wy, tylko u nas ” oferujemy bezpiecznie spędzony czas pod okiem przeszkolonych instruktorów i animatorów w parku, który na wyłączność przeznaczony jest do Waszej dyspozycji.

To wyjątkowa szansa, by w godzinach dopołudniowych połączyć naukę z rozrywką i doskonale się przy tym bawić.

Zapewniamy, że przed umówioną przez Was wizytą park będzie zdezynfekowany z zachowaniem wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Na miejscu znajdziecie specjalne oznaczenia dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa oraz strefy z płynem do dezynfekcji.

Preparaty stosowane przez nas do dezynfekcji, posiadają stosowne dopuszczenia i atesty. Za zgodą opiekuna, przed rozpoczęciem zajęć, istnieje możliwość bezdotykowego pomiaru temperatury, każdego uczestnika zajęć.

Proponowany przez nas koszt to 15 zł za godzinną zabawę od jednej osoby przy minimalnie dziesięcioosobowej grupie. Dwie godziny to koszt 25 zł.

Dodatkowe informację pod numerem telefonu:
Tramp Klub recepcja - 519 846 290
Menager Tramp Klubu Rafał Sowa – 512 733 721