NAJSKOCZNIEJSZY SYLWESTER 2018

-Czyli jak żegnaliśmy stary i witaliśmy nowy rok w TRAMP KLUB
Dodane 2019-01-06 14:12:14 przez TRAMP KLUB
Responsive image

W sylwestrową noc, każdy bawi się, ciesząc z końca starego i początku nowego roku. My i nasi goście z tej okazji, jako że uwielbiamy skakać, oczywiście skakaliśmy aż pod sufit. Nasza zabawa obfitowała również w wiele innych atrakcji, takich jak turnieje, zabawy, czy fajerwerki.

Nasza zabawa rozpoczęła się kilka minut po 19. Skoki zaczęliśmy oczywiście od rozgrzewki, w myśl zasady: bezpieczeństwo przede wszystkim. Skakanie przerywane było licznymi zabawami i turniejami. Nie zabrakło turnieju gry air hockey, jak również turnieju gier na konsoli. Taka zabawa trwała prawie do północy, kiedy zebraliśmy się przy stołach z przekąskami aby wznieść noworoczny toast, złożyć sobie życzenia noworoczne i przygotować się do pokazu fajerwerków. Kilka minut po północy, udaliśmy się na zewnątrz, aby z bezpiecznej odległości podziwiać niebo rozświetlone przez kolorowe błyski fajerwerków. Następnie wróciliśmy na trampoliny, gdzie skakaliśmy w rytm dobrej muzyki. Kolejne parę godzin spędziliśmy na takiej zabawie, po czym nadszedł czas, na obiecaną dobranockę, po której uczestnicy udali się na zasłużony odpoczynek. Ekipa TRAMP KLUB'u w tym czasie przygotowała przekąski, którymi uczestnicy mogli częstować się po przebudzeniu, aby nie musieli wracać do domu z pustym żołądkiem. Niektórzy jednak musieli chyba przygotowywać się do tego sylwestra przez parę tygodni, zbierając siły, bo całą noc nawet nie zmrużyli oka! Gdy pierwsze promienie słońca zajrzały do naszego parku (przez chmury, ale zawsze coś :) ), na trampolinach zaczęli powoli zjawiać się kolejni zadowoleni, ale w większości zmęczeni uczestnicy. Kilku z nich, mimo nieprzespanej nocy, zaczęło dzień od rozgrzewki na trampolinach (brawo za wytrwałość!). Około 9:30 wszyscy byli już w drodze do swoich domów, pełni wspaniałych wspomnień. Całość imprezy odbywała się pod okiem animatorów i instruktorów, którzy całą noc czuwali nad bezpieczeństwem naszych gości. W czasie imprezy, oprócz dodatkowych atrakcji, nasi superbohaterowie, mogli również korzystać ze standardowych atrakcji parku, więc nie brakowało nam walecznych gladiatorów, zdobywców górskich szczytów, czy wspaniałych akrobatów.

Tego wyjątkowego sylwestra, na pewno na długo wszyscy zapamiętamy. A wszyscy którym nie udało się dotrzeć na tą imprezę zapraszamy na kolejne imprezy, zabawy i nocne skakania! Informacje o takich wydarzeniach, pojawiają się na naszej stronie, profilu na facebook'u, oraz w naszej wizytówce w wyszukiwarce Google.

A dla tych którzy chcieliby powspominać genialną zabawę, lub zobaczyć jak się bawiliśmy, przygotowaliśmy kilka zdjęć: