URODZINY

URODZINY W TRAMP KLUB

Zorganizuj NAJSKOCZNIEJSZĄ IMPREZĘ SEZONU, czyli jak zorganizować SUPER ZABAWĘ URODZINOWĄ bez gorączki przygotowań i nieuchronnego sprzątania. Wystarczy tylko skontaktować się z nami.

Nie należy się martwić:

  • o wyjściową kreację - dobrze widziane stroje sportowe
  • nakryty stół urodzinowy - będzie czekał na Wasze przybycie
  • męczące sprzątanie - my zrobimy to za Was.

NIE DAJ SIĘ PRZESKOCZYĆ I ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ !!!Sala urodzinowa w parku trampolin Tramp Klub Sosnowiec
Salka dla gości w parku trampolin Tramp Klub
SZKÓŁKA HULAJNOGI

SZKÓŁKA HULAJNOGI

Szkółka hulajnogi to zajęcia skierowane do dzieci pragnących rozpocząć swoją przygodę z tym bardzo popularnym obecnie sportem, jak i dla tych, chcących nauczyć się nowych, trudniejszych tricków. Zajęcia cechować będzie indywidualne podejście instruktora, który na podstawie nabytych umiejętności zaproponuje Twojemu dziecku uczestnictwo w odpowiedniej grupie zależnej od poziomu zaawansowania. Podczas warsztatów instruktor na bieżąco nadzoruje postępy dzieci, doradza, jak również pracuje nad poprawną techniką, pokonywaniem barier oraz motywacją, niezbędną do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Zajęcia w Tramp Klubie to gwarancja różnorodności, profesjonalizmu i szerokiego uśmiechu na twarzy Twojego dziecka.

Nie czekaj i zapisz się już dziś !
Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia na hulajnodze w TRAMP KLUB
ANIMACJE
AniMacje - zajęcia dla Dzieci

AniMacje

AniMację to nowy wymiar zajęć i radości płynący z zabawy na trampolinach.Zajęcia prowadzone przez Anię prócz doskonałej zabawy charakteryzuje przywiązanie dużej wagi do harmonijnego rozwoju psychofizycznego Twojego dziecka. Podczas AniMacji dzieci trenują umiejętność pracy w grupie, uczą się zdrowej sportowej rywalizacji, jak również odkrywać i pielęgnować swoje talenty – manualne, muzyczne, aktorskie i inne. Zajęcia cechuje duża różnorodność w podejmowanych przez Anię aktywnościach, w tym indywidu-alne podejście do każdego dziecka.Atmosfera to przede wszystkim Wy – a Ania zrobi wszystko, by relację łączące Was uczestników z prowadzącą, charakteryzowała luźna i przyjazna więź. Oparte na edukacji oraz dobrej zabawie AniMację to gwarancja szerokiego uśmiechu na twarzy Twojego dziecka !

Zajęcia skierowane są dla dzieci 3-8 lat

Zajęcia odbywają się pod patronatem Zagłębia Sosnowiec.


Odbijcie się od rutyny i przyjdźcie na trampoliny !

AniMacje - zajęcia dla Dzieci
KIDS TRAMP KLUB

KIDS TRAMP KLUB

Kids Tramp Klub to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Twoje dziecko ma problem ze zrobieniem przewrotów albo "gwiazdy"? To zajęcia skierowane właśnie do nich. Warsztaty mają na celu za-pewnienie harmonijnego rozwoju psychofizycznego dzieci, nauczenie najmłodszych współdziałania w zespole oraz sumienności, dostarczenie im niezbędnych wiadomości i umiejętności służących zdrowiu i sprawności fizycznej w połączeniu z szaloną zabawą na trampolinach pod czujnym okiem prowadzącego instruktora.

Zajęcia odbywają się pod patronatem Zagłębia Sosnowiec.

Zajęcia ogólnorozwojowe TRAMP KLUB KIDS
FREESTYLE TRAMP KLUB

FREESTYLE TRAMP KLUB

Ogólnorozwojowe i usprawniające zajęcia z elementami akrobatyki.Pod okiem instruktora skoki na trampolinie dają możliwość bezpiecznej nauki nawet najtrudniej-szych ewolucji. Zajęcia Freestyle Tramp Klub pozwalają udoskonalić technikę przy wykonywanych ewolucjach, poprawić równowagę, elastyczność ciała i wzmocnić koncentrację. Na zajęciach trener krok po kroku poinstruuje, pokażę, a także podpowie na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę. Gwarantujemy, że dzięki naszym trenerom już po kilku zajęciach zobaczysz pierwsze postępy !

Akrobacje na trampolinach w parku trampolin Tramp Klub Sosnowiec