URODZINY

URODZINY W TRAMP KLUB

Zorganizuj NAJSKOCZNIEJSZĄ IMPREZĘ SEZONU, czyli jak zorganizować SUPER ZABAWĘ URODZINOWĄ bez gorączki przygotowań i nieuchronnego sprzątania. Wystarczy tylko skontaktować się z nami.

Nie należy się martwić:

  • o wyjściową kreację - dobrze widziane stroje sportowe
  • nakryty stół urodzinowy - będzie czekał na Wasze przybycie
  • męczące sprzątanie - my zrobimy to za Was.

NIE DAJ SIĘ PRZESKOCZYĆ I ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ !!!Sala urodzinowa w parku trampolin Tramp Klub Sosnowiec
Salka dla gości w parku trampolin Tramp Klub
ANIMACJE
AniMacje - zajęcia dla Dzieci

AniMacje

Zajęcia prowadzone przez Anię prócz doskonałej zabawy będzie odznaczać przywiązanie dużej wagi do harmonijnego rozwoju psychofizycznego Twojego dziecka. Podczas AniMacji dzieci trenować będą umiejętność pracy w grupie, uczyć się zdrowej sportowej rywalizacji, jak również odkrywać i szlifować swoje talenty – manualne, muzyczne, aktorskie i inne. Zajęcia cechować będzie duża różnorodność w podejmowanych przez Anię aktywnościach, w tym indywidualne podejście do każdego dziecka. Atmosfera to przede wszystkim Wy – a Ania zrobi wszystko, by relacje łączące ją z uczestnikami charakteryzowała luźna i przyjazna więź. Oparte na edukacji oraz dobrej zabawie AniMacje to gwarancja szerokiego uśmiechu na twarzy Twojego dziecka !

AniMacje - zajęcia dla Dzieci
VR-WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

VR-WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Dzięki najwyższej klasy urządzeniom VR, przeniesiesz się do świata gry. Wirtualna rzeczywistość daje cały wachlaż możliwości. Chcesz odbyć wycieczkę dookoła świata, niewyruszając poza miasto? Z VR to możliwe. Gra na komputerze to zbyt mało? Chcesz być bliżej tego co się dzieje? VR przeniesie cię do centrum wydarzeń. Gwarantujemy niesamowitą zabawę, oraz niezapomniane doświadczaenia.

Atrakcje - Vr, wirtualna rzeczywistość
KIDS TRAMP KLUB

KIDS TRAMP KLUB

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Twoje dziecko ma problem ze zrobieniem przewrotów albo "gwiazdy"? To zajęcia właśnie dla nich. Zajęcia mają na celu zapewnienie harmonijnego rozwoju psychofizycznego dzieci, nauczenie najmłodszych współdziałania w zespole oraz sumienności, dostarczenie im niezbędnych wiadomości i umiejętności służących zdrowiu i sprawności fizycznej w połączeniu z szaloną zabawą na trampolinach pod czujnym okiem instruktorów.

Atrakcje dla dzieci - arena gladiatorów
FREESTYLE TRAMP KLUB

FREESTYLE TRAMP KLUB

Ogólnorozwojowe i usprawniające zajęcia z elementami akrobatyki. Chcesz poprawić swój poziom jazdy na snowboard, nartach, wakeboard, skateboard, rolkach, bmx albo wracasz po kontuzji? FREESTYLE TRAMP KLUB ma przygotowane ćwiczenia na równowagę mięśniową, siłę i koordynację (trickboard) , zachowanie w locie. Wskocz do nas, a sprawimy że najlepszy sezon jest przed Tobą!

Akrobacje na trampolinach w parku trampolin Tramp Klub Sosnowiec
W-F TRAMP KLUB

W-F TRAMP KLUB

zaskocz swoich podopiecznych i zabierz ich na najskoczniejszą lekcję wychowania fizycznego. Proponujemy trening ogólnorozwojowy poprawiający kondycję fizyczną, wzmacniający i ujędrniający wszystkie grupy mięśniowe. Podczas zajęć wysiłek dozujemy w zależności od możliwości uczestników. Zadzwoń (+48 519 846 290) i zarezerwuj termin.

Zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin