Jesteśmy otwarci!

- Nadal możesz korzystać z atrakcji Parku Trampolin TRAMP KLUB
Dodane 2020-10-16 12:16:04 przez TRAMP KLUB
W obliczu nowych regulacji sanitarnych, zastanawiacie się czy park jest otwarty. Już śpieszymy z odpowiedzią: park jest czynny, w godzinach takich jak wcześniej. Informujemy także, że działamy w najwyższych standardach sanitarnych.
Czytaj dalej »

BILETY ONLINE do TRAMP KLUB Szczecinek

- Kup wygodnie bilet przez internet i zyskaj 15 minut gratis
Dodane 2020-09-24 13:17:06 przez TRAMP KLUB
Udostępniliśmy dla was możliwość zakupu biletu przez internet. Z tej okazji mamy dla was promocję: do każdego biletu internetowego dodajemy 15 minut gratis. Kupując bilet przez internet oszczędzasz swój czas i płacisz bezpiecznie. Aby zapewnić Wam najwyższy komfort korzystania, uprościliśmy cały proces do niezbędnego minimum i podnieśliśmy standardy bezpieczeństwa na naszej stronie internetowej. Dzięki temu wszystkie informacje jakie wprowadzisz w sklepie, przed wysłaniem zostaną zaszyfrowane. Bilet otrzymasz na podany adres email, dzięki temu, aby skorzystać z biletu wystarczy, że pokażesz go na ekranie telefonu w recepcji parku. Sprawdź jakie to proste - kliknij przycisk rezerwacja w górnym menu strony!
Czytaj dalej »

LAST SUMMER PARTY POWRACA! Znamy już termin naszego pożegnania lata.

Zapraszamy was już 25 września o godzinie 21 do Parku Trampolin TRAMP KLUB Szczecinek
Dodane 2020-09-15 18:44:21 przez TRAMP KLUB
Niestety ostatnio musieliśmy przełożyć naszą imprezę, lecz tak jak obiecywaliśmy wracamy z nowym terminem, a wszystko inne pozostaje bez zmian! Zabawę zaczynamy o 21 i kończymy o północy! Mieliśmy też trochę więcej czasu na dopracowanie każdego szczegółu. Przyjdź i poskacz z nami!
Czytaj dalej »

Niestety musimy przełożyć pożegnanie lata

Dodane 2020-09-02 14:57:22 przez TRAMP KLUB
Niestety z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przełożyć LAST SUMMER PARTY. Jest nam niezmiernie przykro z tego powodu, ale już niedługo odezwiemy się do Was z nowym terminem imprezy!
Czytaj dalej »

LAST SUMMER PARTY w Parku Trampolin

- nocne skakanie na pożegnanie wakacji
Dodane 2020-08-07 12:51:01 przez TRAMP KLUB
Jak ten czas szybko mija... Wakacje dopiero się zaczęły, a tu już połowa za nami i ich koniec coraz bliżej. Mamy dla was jednak coś na pocieszenie, specjalnie dla Was organizujemy LAST SUMMER PARTY, na pożegnanie wakacji. Bawić będziemy się 29 sierpnia od 21 do 24. Stali bywalcy HERO NIGHT pewnie już znają klimat naszych imprez, więc wiedzą, że warto przyjść i spróbować. Już niedługo podzielimy się z Wami relacją z ostatniej imprezy i pomożemy się zdecydować :)
Czytaj dalej »