Skaczemy za oceny!

- Przyjdź ze świadectwem i skacz dłużej
Dodane 2021-06-25 14:53:15 przez TRAMP KLUB

Wybrzmiał ostatni szkolny dzwonek. Chcemy docenić pracę każdego z Was i na tą okazję mamy coś specjalnego! SKACZEMY ZA OCENY!!! Wskocz do TRAMP KLUB zabierając ze sobą swoje świadectwo! Każdy z Was przy zakupie indywidualnego biletu będzie miał okazję przedłużyć swoją zabawę w parku!

Jak to działa? To proste! Suma Twoich ocen na świadectwie to dodatkowe minuty zabawy! Wskocz poskakać ... i nie zapomnij zabrać ze sobą świadectwa.

ZAPRASZAMY!!!

Czytaj dalej »

Niestety musimy przełożyć nocne skakanie z 25 czerwca

Dodane 2021-06-24 13:25:42 przez TRAMP KLUB
Niestety z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć nocne skakanie z 25 czerwca, jednak to nic straconego, nowy termin podamy już wkrótce
Czytaj dalej »

Park Trampolin TRAMP KLUB znowu otwarty!

Czekamy na was już od 6 czerwca
Dodane 2021-06-06 02:59:40 przez TRAMP KLUB
Od 6 czerwca, zapraszamy Was znowu do korzystania z naszych atrakcji. Park będzie czynny w godzinach identycznych jak przed przerwą.

Okres ważności biletów z przedsprzedaży liczony będzie od dnia 6 czerwca
Czytaj dalej »

Aktualne decyzje rządu

Dodane 2021-03-13 22:33:50 przez TRAMP KLUB

Bieżąca sytuacja epidemiczna niestety nie idzie w parzę z branżą sportowo- rekreacyjną.
Następstwem związanych z nią aspektów jest decyzja rządu o wydłużeniu obowiązujących aktualnie obostrzeń do dnia 28 marca. Tym samym w dalszym ciągu nie mamy zezwolenia by się dla Was otworzyć.

My jednak pracujemy pełną parą i przygotowujemy dla Was masę fajnych niespodzianek.
Bądźcie na bieżąco z naszymi profilami w mediach społecznościowych oraz stroną internetową, gdzie systematycznie pojawiać się będą związane z nimi informację.

Promocja - 40 % na zakup biletu online dalej obowiązuję !

Do zobaczenia !

Czytaj dalej »

Utrzymanie obostrzeń do 14 marca

Dodane 2021-03-05 08:08:04 przez TRAMP KLUB

Na odbywającej się 24 lutego konferencji prasowej Minister zdrowia poinformował o utrzymaniu w mocy aktualnie obowiązujących obostrzeń.

Oznacza to niestety, że jeszcze nie będziemy mogli otworzyć dla Was naszego parku. Pamiętajcie jednak, że ten wyjątkowy moment w końcu nastąpi dlatego gorąco zachęcamy do zakupu biletu drogą elektroniczną. Na zakupiony w ten sposób bilet obowiązuje zniżka - 30 % ! Promocja ' Przedsprzedaż biletów ' zostaje przedłużona do 14 marca.

Do zobaczenia !

Czytaj dalej »