Podaruj w prezencie niezapomniane przeżycia

Dodane 2021-12-06 15:04:16 przez TRAMP KLUB
Znaleźć wyjątkowy prezent nie jest łatwo ! Niezwykły i oryginalny prezent, który zapewni niezapomniane przeżycia to BILETY VIP do TRAMP KLUB! Wybierz ofertę idealną dla Ciebie! Kupując prezentowy BILET VIP, to Ty decydujesz jakim prezentem obdarujesz swoje dzieci, wnuczkę albo wnuczka. Czy będzie to wspólne skakanie, a może najskoczniejsza impreza urodzinowa? A może chcesz zaskoczyć prezentem swoją dziewczynę albo swojego chłopaka? Dodatkową niespodzianką będą TRAMPowe upominki, a wszystko to zapakowane w niepowtarzalny TRAMP BOX. Jednego możecie być pewni – świetna zabawa i zadowolenie obdarowanego – gwarantowane !!!
Czytaj dalej »

Skaczemy za oceny!

- Przyjdź ze świadectwem i skacz dłużej
Dodane 2021-06-25 14:53:15 przez TRAMP KLUB

Wybrzmiał ostatni szkolny dzwonek. Chcemy docenić pracę każdego z Was i na tą okazję mamy coś specjalnego! SKACZEMY ZA OCENY!!! Wskocz do TRAMP KLUB zabierając ze sobą swoje świadectwo! Każdy z Was przy zakupie indywidualnego biletu będzie miał okazję przedłużyć swoją zabawę w parku!

Jak to działa? To proste! Suma Twoich ocen na świadectwie to dodatkowe minuty zabawy! Wskocz poskakać ... i nie zapomnij zabrać ze sobą świadectwa.

ZAPRASZAMY!!!

Czytaj dalej »

Niestety musimy przełożyć nocne skakanie z 25 czerwca

Dodane 2021-06-24 13:25:42 przez TRAMP KLUB
Niestety z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć nocne skakanie z 25 czerwca, jednak to nic straconego, nowy termin podamy już wkrótce
Czytaj dalej »

Park Trampolin TRAMP KLUB znowu otwarty!

Czekamy na was już od 6 czerwca
Dodane 2021-06-06 02:59:40 przez TRAMP KLUB
Od 6 czerwca, zapraszamy Was znowu do korzystania z naszych atrakcji. Park będzie czynny w godzinach identycznych jak przed przerwą.

Okres ważności biletów z przedsprzedaży liczony będzie od dnia 6 czerwca
Czytaj dalej »

Aktualne decyzje rządu

Dodane 2021-03-13 22:33:50 przez TRAMP KLUB

Bieżąca sytuacja epidemiczna niestety nie idzie w parzę z branżą sportowo- rekreacyjną.
Następstwem związanych z nią aspektów jest decyzja rządu o wydłużeniu obowiązujących aktualnie obostrzeń do dnia 28 marca. Tym samym w dalszym ciągu nie mamy zezwolenia by się dla Was otworzyć.

My jednak pracujemy pełną parą i przygotowujemy dla Was masę fajnych niespodzianek.
Bądźcie na bieżąco z naszymi profilami w mediach społecznościowych oraz stroną internetową, gdzie systematycznie pojawiać się będą związane z nimi informację.

Promocja - 40 % na zakup biletu online dalej obowiązuję !

Do zobaczenia !

Czytaj dalej »